Siirry sisältöön
Childrenâââââââââââ € ¢s Advil Liquid Pain Relief Medicine and Fever Reducer, 100 Mg Lasten Ibuprofeeni ikäisille 2-11, Rypäle - 4 Fl Oz

Price:

30,95 €


Childrenâââââââââââ € ¢s Advil Liquid Pain Relief Medicine and Fever Reducer, 100 Mg Lasten Ibuprofeeni ikäisille 2-11, Rypäle - 4 Fl Oz

https://nutricity.fi/shop/brswiyifdijrwh36-childrenaaaaaaaaaaa-eur-c-s-advil-liquid-pain-relief-medicine-and-fever-reducer-100-mg-lasten-ibuprofeeni-ikaisille-2-11-rypale-4-fl-oz-102039 https://nutricity.fi/web/image/product.template/102039/image_1920?unique=42026d2

Stock Expiry Date*: 03-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Yksi 4 nestettä unssi pullo viinirypäleenmakuisia lapsia... Advil nestekipua lievittävä lääketiede ja kuumeen reduktori, 100 Mg Lasten Ibuprofeeni ikäisille 2-11
  • Kuumeenvähentäjä lapsille, jotka lievittävät särkyjä ja kipuja johtuen flunssa, kurkkukipu, päänsärky ja hammassärky
  • Lapset kuumelääke, joka vähentää kuumetta alle 100 astetta F sekä nopeammin että pidempään kuin Lasten Tylenol
  • Lapset ibuprofeeni, joka tarjoaa ylittämätöntä kuume helpotusta OTC-kipulääkkeiden / kuumeen alentajat enintään 8 tuntia
  • Lapset nestekipulääke 2- 11-vuotiaille
  • Viinirypäleen makuinen lääke, jossa on nestemäinen ibuprofeenisuspensio, jotta annostelu helpottuu
  • HSA ja FSA tukikelpoiset tuotteet budjettiisi

30,95 € 30.95 EUR 30,95 € Verollinen

Not Available For Sale

(2,58 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Merkki
  • Maku
  • Yksikkömäärä
  • Kohtalomake
  • Tuotteen paino
  • Tuotehyödyt
  • Eräiden lukumäärä
  • Annostus
  • Valmistaja
  • Tuotteen mitat L x W x H
  • Ainesosat
  • Tuotetyyppi
  • Tuotteen erityiskäyttö
  • UPC
  • Mallin nimi
  • Maailmanlaajuinen kauppatunnus
  • Pakkaustyypin nimi
  • Kohdeyleisö
  • Tuotetyyppi
  • Tuotteen paino
  • Merkki
  • Ainesosat
  • Merkki
  • Iän kuvaus
  • Konttityyppi
  • Valmistaja Osanumero
  • Mallinumero
  • Tuotteen mitat

Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.

Ota Yhteyttä
Ibuprofeeni
Ainesosat Glyseriini, FD&C punainen nro 40, Puhdistettu vesi, Sitruunahappo, Mikrokiteinen selluloosa, Sakkaroosi, polysorbaatti 80, natriumbentsoaatti, Xantan-purukumia., karboksimetyyliselluloosanatrium, FD&C Blue No. 1, sorbitol solution, edetate disodium, Active Ingredient (In Each 5 Ml): Ibuprofen (100 Mg). Inactive Ingredients: Artificial Flavor
Tuotteen erityiskäyttö Kipu, Kuume
Mallin nimi Children’s Advil Liquid Pain Relief Medicine and Fever Reducer, 100 Mg Children's Ibuprofen for Ages 2-11, Grape - 4 Fl Oz
Maailmanlaajuinen kauppatunnus 00305730171304, 10305730171301
Ainesosat Glyseriini, Citric Aci, Puhdistettu vesi, Sakkaroosi, Punainen nro 40, Natriumbentsoaatti, Mikrokiteinen, Sorbitoli, Sininen nro 1, Polysorbaatti 80, Karboksimetyyliselluloosa Natrium, Vaikuttava aine (jokaisessa 5 ML:ssa), Edeta dinatrium, Xantan-purukumia.
Merkki Advil
Maku Viinirypäleet
Yksikkömäärä 12 nestettä
Kohtalomake Neste
Tuotteen paino 1,2 punta
Tuotehyödyt Kuume
Eräiden lukumäärä 3
Annostus Neste
Valmistaja Haleon
Tuotteen mitat L x W x H 1 X 1 X 1 tuumaa
Tuotetyyppi Ibuprofen
UPC 305730171304
Pakkaustyypin nimi Pullo
Kohdeyleisö Unisex- aikuiset
Tuotetyyppi Lääkkeet
Tuotteen paino 1,2 punta
Merkki Advil
Merkki Advil
Iän kuvaus Lapsi
Konttityyppi Pullo
Valmistaja Osanumero 305730171304
Mallinumero 305730171304
Tuotteen mitat 1 x 1 x 1 tuumaa
  • Buy Four or More Offer

    Saat 5 % alennuksen, kun ostat vähintään 4 tuotetta

  • Next Purchase Offer
    Saa 5% alennusta seuraavasta ostoksestasi.
  • Ships From(Finland)
    Tilaukset käsitellään ja lähetetään Brooklynista, Yhdysvalloista.
  • Delivery Offer(Finland)
    Ilmainen toimitus kelvollisille tilauksille.
Delivery Detail
Arvioi toimitusaika: 12-26 päivää (Kansainvälinen).
3-6 päivää (Kotimaan)
Safe Checkout
Varmistettu turvallinen kassaprosessi
Return Policy

30 päivän palautustakuu
Luottamusta tukevat ostokset 30 päivän palautustuen kanssa.

Free Return Pickup
Ilmainen palautusnouto saatavilla
Hoida palautukset ovelta ilman lisäkustannuksia.
SKU
BRSWIYIFDIJRWH36
Kategoria
Terveydenhuolto , Yli-Counter lääkitys , Kipua lievittävät aineet , Ei-aspiriini , Ibuprofeeni
Barcode
305730171304
Tags

 

Children Vain yksi annos, tämä lasten kuumelääke tilapäisesti vähentää kuumetta ja lievittää särkyjä ja kipuja johtuen flunssa, kurkkukipu, päänsärkyä ja hammassärkyä. Lastenlääke on #1 lastenlääkärin suosittelema vaikuttava aine kuumeen alentajassa/kipulääke, joka vähentää kuumetta alle 100 asteeseen sekä nopeammin että pidempään kuin Tylenol. Kätevä nestesuspension muodossa ja suuri maistava rypäleen maku tekee tämän lasten lääkettä kipua ja kuumetta helpompi ottaa. Kun lapsellasi on kuumetta, tiedät millaista on odottaa. Auta heitä tuntemaan paremmin tämän kylmä, flunssa, päänsärky ja hammassärky kipulääke.

Tärkeää tietoa

Turvallisuustiedot

Käyttö: Väliaikaisesti vähentää kuumetta, lievittää pieniä särkyjä ja kipuja johtuen flunssa, päänsärkyä ja hammassärkyä

Ainesosat

Active Ingredient (In Each 5 Ml): Ibuprofen (100 Mg). Inactive Ingredients: Artificial Flavor, Carboxymethylcellulose Sodium, Citric Acid, Edetate Disodium, Fd&C Blue No. 1, Fd&C Red No. 40, Glycerin, Microcrystalline Cellulose, Polysorbate 80, Purified Water, Sodium Benzoate, Sorbitol Solution, Sucrose, Xanthan Gum.

Vastuuvapauslauseke

OIKEUDELLINEN VAKUUTUS Elintarvike- ja lääkevirasto ei ole arvioinut lausuntoja tai tämän verkkosivuston kautta myytyjä tuotteita. Niiden tarkoituksena ei ole diagnosoida, hoitaa, parantaa tai estää mitään sairauksia. Neuvottele pätevän terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen kuin käytät mitään lääkettä lääketarkoituksiin. Kalifornia Proposition 65VAROITUS: Jotkut tämän kaupan tuotteet sisältävät progesteronia, kemikaalia, jonka tiedetään Kalifornian osavaltion aiheuttavan syöpää. Keskustele lääkärin kanssa ennen kuin käytät tätä valmistetta. FDA ei ole arvioinut ravintolisiä koskevia lausuntoja eikä niiden tarkoituksena ole diagnosoida, hoitaa, parantaa tai estää mitään sairauksia tai terveydentilaa. Tyytyväisyystakuu Jos et jostain syystä ole tyytyväinen mihinkään GSK Consumer Healthcare -valmisteeseen, GSK Consumer Healthcare toimittaa sinulle korvauksen 45 päivän kuluessa ostopäivästä. Huomaathan, että koska GSK ei pysty hallitsemaan luvattomien myyjien myymien tuotteidemme laatua, takuuta ei ole saatavilla tuotteille, jotka on ostettu luvattomilta myyjiltä GSK:n valvonnan ulkopuolisten mahdollisten laatuongelmien vuoksi. Ota yhteyttä suoraan GSK Consumer Healthcare -palveluun.tiedot.

FDA ei ole arvioinut ravintolisiä koskevia lausuntoja eikä niiden tarkoituksena ole diagnosoida, hoitaa, parantaa tai estää mitään sairauksia tai terveydentilaa.

Tuotteen mitat

1 x 1 x 1 tuumaa; 1,2 kiloa

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Vastuuvapauslauseke

Ravintolisät eivät ole lääkkeitä. Tällä verkkosivustolla myytävät tuotteet eivät ole tarkoitettu diagnosoimaan, hoitamaan, parantamaan tai estämään mitään sairautta. Jos sinulla on jokin sairaus, kysy aina neuvoa pätevältä terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä. Yksilölliset tulokset voivat vaihdella. Tilauksen tekemällä sitoudut noudattamaan oman maasi tuontisääntöjä. Peitämme soveltuvat tullit ja verot, jos niin on ilmoitettu.

*Vanhentumispäivämäärätiedot:
Huomioithan, että viimeinen käyttöpäivä voi vaihdella erästä toiseen. Takaan kuitenkin, että kaikki asiakkaillemme toimitetut tuotteet ovat voimassa olevia ja eivät ole vanhentuneita toimitushetkellä.