Siirry sisältöön
Advil Junior Strength Purettava Ibuprofeeni Pain Reliever ja kuumeen reduktori, Lasten Ibuprofeeni kivunlievitykseen, Rypäle - 24 tablettia (paketti 3)

Price:

19,84 €


Advil Junior Strength Purettava Ibuprofeeni Pain Reliever ja kuumeen reduktori, Lasten Ibuprofeeni kivunlievitykseen, Rypäle - 24 tablettia (paketti 3)

https://nutricity.fi/shop/brsw2el7bmaro2d4-advil-junior-strength-purettava-ibuprofeeni-pain-reliever-ja-kuumeen-reduktori-lasten-ibuprofeeni-kivunlievitykseen-rypale-24-tablettia-paketti-3-119181 https://nutricity.fi/web/image/product.template/119181/image_1920?unique=8cabf1a

Stock Expiry Date*: 08-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Kolme pakkausta 24 rypäleen makuista tablettia Advil Junior Strength Pain Reliever ja kuume Reducer, purut lasten Ibuprofeeni kipulääkkeiden
  • Ibuprofeeni lapsille on tehokas lasten kuumeen alentaja ja lasten kipulääke
  • Junior vahvuus Advil tabletit sisältävät ibuprofeenia lapsille lievittää pieniä särkyjä ja kipuja johtuen yhteinen flunssa tai hampaat
  • Lapset pureskeltavat ibuprofeenitabletit ovat rypäleenmakuisia ja helppo ottaa veden kanssa tai ilman
  • Lapset ibuprofeeni pureskeltava kuume alentaja lapsille 2-11 vuotta- Hienoa, kun pääsen takaisin kouluun.

19,84 € 19.84 EUR 19,84 € Verollinen

Not Available For Sale

(0,28 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Merkki
  • Maku
  • Yksikkömäärä
  • Kohtalomake
  • Tuotteen paino
  • Tuotehyödyt
  • Eräiden lukumäärä
  • Valmistaja
  • Tuotteen mitat L x W x H
  • Tuotetyyppi
  • Tuotteen erityiskäyttö
  • Vaikuttavat aineet
  • UPC
  • Maailmanlaajuinen kauppatunnus
  • Pakkaustyypin nimi
  • Kohdeyleisö
  • Tuotetyyppi
  • Tuotteen paino
  • Merkki
  • Merkki
  • Iän kuvaus
  • Konttityyppi
  • Valmistaja Osanumero
  • Mallinumero
  • Tuotteen mitat
  • Lisäominaisuudet

Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.

Ota Yhteyttä
Ibuprofeeni
Tuotteen erityiskäyttö Kylmä, Kuume, hammassärky, Päänsärky, Kurkku
Merkki Advil
Maku Viinirypäleet
Yksikkömäärä 72
Kohtalomake Tabletit
Tuotteen paino 1.66
Tuotehyödyt Kuumeen hallinta
Eräiden lukumäärä 3
Valmistaja Haleon US Services Inc.
Tuotteen mitat L x W x H 5,6 X 2,9 X 1,9 tuumaa
Tuotetyyppi Ibuprofen
Vaikuttavat aineet Ibuprofeeni
UPC 305733307403
Maailmanlaajuinen kauppatunnus 00305733307403
Pakkaustyypin nimi Laatikko
Kohdeyleisö Unisex-lapset
Tuotetyyppi Lääkkeet
Tuotteen paino 1.66
Merkki Advil
Merkki Advil
Iän kuvaus Lapsi
Konttityyppi Pullo
Valmistaja Osanumero 60000000133074
Mallinumero 60000000133074
Tuotteen mitat 5.6 x 2.9 x 1.9 inches
Lisäominaisuudet Nopea toiminta
  • Buy Four or More Offer

    Saat 5 % alennuksen, kun ostat vähintään 4 tuotetta

  • Next Purchase Offer
    Saa 5% alennusta seuraavasta ostoksestasi.
  • Ships From(Finland)
    Tilaukset käsitellään ja lähetetään Brooklynista, Yhdysvalloista.
  • Delivery Offer(Finland)
    Ilmainen toimitus kelvollisille tilauksille.
Delivery Detail
Arvioi toimitusaika: 12-26 päivää (Kansainvälinen).
3-6 päivää (Kotimaan)
Safe Checkout
Varmistettu turvallinen kassaprosessi
Return Policy

30 päivän palautustakuu
Luottamusta tukevat ostokset 30 päivän palautustuen kanssa.

Free Return Pickup
Ilmainen palautusnouto saatavilla
Hoida palautukset ovelta ilman lisäkustannuksia.
SKU
BRSW2EL7BMARO2D4
Kategoria
Terveydenhuolto , Yli-Counter lääkitys , Kipua lievittävät aineet , Ei-aspiriini , Ibuprofeeni
Barcode
305733307403
Tags

 

Nothing fights fever faster or longer (1) than Advil Junior Strength chewable ibuprofen pain reliever and fever reducer. In just one dose, this kids chewable ibuprofen reduces fever and relieves minor aches and pains due to the common cold, headache or teething. Formulated for children ages 2 to 11 years, the chewable Advil for kids contains ibuprofen 100mg, a pain medication that also controls fever. Just one dose of this children's ibuprofen pain relief medicine lasts up to eight hours, meaning few doses for your child throughout the day. Kids Advil junior ibuprofen pain medicine tablets are portable and easy for kids to take-no dosing cup or water needed. The pain medicine in Advil Junior Strength is the number 1 pediatrician-recommended active ingredient in a fever reducer/pain reliever. Conquer the back to school season with Advil, your ultimate ally against the common cold! (1) Among non-prescription analgesics

Important information

Directions

1.Consider age or weight to determine dose. 2.Repeat dose every 6-8 hours, if needed 3.Do not use more than 4 times a day

Legal Disclaimer

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition.

Product Dimensions

5.6 x 2.9 x 1.9 inches; 1.66 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Vastuuvapauslauseke

Ravintolisät eivät ole lääkkeitä. Tällä verkkosivustolla myytävät tuotteet eivät ole tarkoitettu diagnosoimaan, hoitamaan, parantamaan tai estämään mitään sairautta. Jos sinulla on jokin sairaus, kysy aina neuvoa pätevältä terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä. Yksilölliset tulokset voivat vaihdella. Tilauksen tekemällä sitoudut noudattamaan oman maasi tuontisääntöjä. Peitämme soveltuvat tullit ja verot, jos niin on ilmoitettu.

*Vanhentumispäivämäärätiedot:
Huomioithan, että viimeinen käyttöpäivä voi vaihdella erästä toiseen. Takaan kuitenkin, että kaikki asiakkaillemme toimitetut tuotteet ovat voimassa olevia ja eivät ole vanhentuneita toimitushetkellä.